Proč si hru objednat?

Protože nic podobného na českém trhu nenajdete. Protože díky naší hře se můžete stát detektivem a nevystrčit přitom paty z domu. Nabízíme vám velmi reálný zážitek a netradiční zábavu, kterou můžete hrát kdykoli a kdekoli a která potěší a pobaví vás i vaše blízké. Přesvědčíte se, jestli jste chytřejší než neznámý vrah. Na základě důkazů, které vám zašleme přímo k vám domů, se stanete součástí napínavého příběhu, kde dopadení zločince závisí jen na vašem úsudku a důvtipu. Máte rádi záhady a detektivky? Pak je hra to pravé pro vás.

Čím se hra Najdi vraha liší od tzv. “únikovek”?

Únikovka (exit game) je akční zábava, kdy jste zamčeni do místnosti, z níž se musíte v určitém časovém limitu dostat ven. V rámci únikovky řešíte logické hádanky a plníte různé navazjící úkoly. Hra Najdi vraha je také postavena na logice a důvtipu, nicméně její princip je trochu jiný. Abyste si tuto hru mohli zahrát, nemusíte nikam fyzicky docházet. Všechny potřebné materiály a důkazy vám zašleme na vaši adresu, hru si tak můžete zahrát prakticky kdekoli. V rámci naší hry také nemáte žádný časový limit, případ můžete rozlousknout během jednoho dne, stejně tak ale může jeho řešení trvat týdny – záleží na vás, kolik času chcete v danou chvíli hře věnovat. Hra Najdi vraha navíc není sekvencí po sobě jdoucích úkolů, kdy rozlousknutí jedné věci povede k jiné. Je postavena stejně, jako byste řešili skutečný detektivní případ – získáte řadu vodítek, materiálů a zdánlivě nesouvisejících důkazů, které se však různě prolínají a vaším úkolem je nalézt mezi nimi souvislosti, propojit osoby, které se v případu vyskytují a pokusit se dopátrat, kdo je zločinec.

Co hra obsahuje a jak se hraje?

Až si hru objednáte, zašleme vám poštou balíček se čtyřmi obálkami. V každé z obálek najdete dopis od jednoho agenta, který se rovněž podílí na vyšetřování a dále zde objevíte řadu různých vodítek a důkazů. To, jak k řešení případu přistoupíte, je čistě na vás (stejně jako každý detektiv je svým pánem). Jednotlivé obálky s důkazy a materiály jsou očíslované, až si důkladně projdete první obálku, můžete otevřít další. Nečekejte, že po prozkoumání první obálky budete vědět, co se děje a kdo je vrah, příběh se doplňuje a naplňuje postupně, v každé další obálce najdete materiály a důkazy, které mohou zaplnit prázdná místa ve vaší skládačce. Nikdo vám nebude říkat a diktovat, kdy se máte ve hře posunout dál a otevřít další obálku, řešení případu bude jen a jen na vás! Pokud se však v příběhu „zaseknete“ a budete potřebovat podpořit nebo poradit, máte k dispozici naši nápovědu, kontaktovat nás můžete kdykoli. Po prozkoumání důkazů ve všech obálkách byste měli zločince odhalit. Abyste si mohli být 100 % jistí, že jste postupovali správně a že vaše detektivní pátrání bylo úspěšné, můžete nám napsat a my vám buď potvrdíme, že máte pravdu (a doplníme prázdná místa ve skládačce, pokud budete nějaká mít) nebo vás navedeme, abyste v práci ještě pokračovali.

Pro koho je hra Najdi vraha vhodná?

Pro každého, kdo má rád hádanky, záhady a tajemno, pro každého, kdo chce vyzkoušet něco nového a poznat něco neobvyklého, pro každého, koho baví detektivky. Hru může hrát jednotlivec, zábavná je i v kolektivu, záleží jen na vás, co preferujete.

Jak za hru zaplatíte a kdy ji doručíme?

Za hru Najdi vraha můžete zaplatit převodem na náš účet nebo si ji nechte zaslat na dobírku. Platba převodem na účet: Do pěti pracovních dnů od připsání peněz na náš účet odešleme hru na vaši adresu. Platba na dobírku: Do pěti pracovních dnů od potvrzení objednávky odešleme hru na vaši adresu.